Bajeczka to:

miejsce, w którym Dziećmi opiekują się nauczycielki z różnym stażem pracy i o różnorodnych osobowościach. Wszystkie posiadają dużą wiedzę o potrzebach rozwojowych dzieci. Umiejętnie wspierają je w rozwoju emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i ruchowym. Pozwala im na to zdobyte wykształcenie pedagogiczne i otwarcie na wiedzę wspomagającą dziecko w jego wszechstronnym rozwoju.

Pozostały personel doskonale znający potrzeby i upodobanie dzieci, troszczy się o to, aby czuły się u nas “jak u siebie w domu”.

Bezpieczeństwo

Nasza placówka to bezpieczny budynek wyposażony w system dostępu z kartami chipowymi dla rodziców. Obiekt ogrodzony, pod całodobowym monitoringiem.

Dostępność

Jesteśmy do dyspozycji dzieci i rodziców przez cały rok. Specjalnie dla osób, które muszą pozostać dłużej w pracy wydłużyliśmy godziny otwarcia do 17:00.

Komfort

Posiadamy Nowoczesny budynek z adaptacją według norm unijnych, przestronnymi i profesjonalnie wyposażonymi salami zajęć. z własnym ogrodem i placem zabaw. Znajdujemy się prawie w centrum miasta, a pomimo tego jesteśmy z dala od ruchliwej drogi w spokojnym i zacisznym miejscu. Dzieci z naszego żłobka mają zagwarantowaną dalszą edukację w przedszkolu.

Doświadczenie

Wykwalifikowana kadra pedagogiczną z wieloletnim doświadczeniem ma pełną kontrolę nad maluchami w komfortowych warunki pobytu dzieci w małych grupach do 20 osób. Wiemy jak ważne jest świeże i pożywne jedzenie dlatego też przygotowujemy je codziennie na miejscu w naszej kuchni.

Nasze placówki

Niepubliczne Przedszkole “Bajeczka”

Os. Batalionów Chłopskich 5, 32-650 Kęty

Żłobek  “Bajeczka Baby”